Новини » Політика 29 березня, 2019, 20:35
У парламенті є ціла фракція сателітів «Єдиної Росії», – депутат про вплив РФ на вибори
ZIK
ZIK

Незважаючи на відсутність спостерігачів від Росії, яких Україна не впустила на ці вибори, вплив країни-агресора залишається досить серйозним.

Таку думку висловив народний депутат України Леонід Ємець у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат впевнений, що Росія однозначно намагатиметься впливати на хід виборів в Україні через іноземних спостерігачів, зважаючи на те, що представників від РФ до України не впустили.

«Ми вигнали росіян із ПАРЄ, але в них залишилися прихильники, зокрема представники французької делегації, які повторюють тези росіян. У нас в українському парламенті взагалі працює ціла фракція, яка є сателітом «Єдиної Росії» Кремля, а представники якої – агентами ФСБ. Отже, вплив агресора на вибори в Україні буде досить серйозним», – визнав Ємець.

Також політик підкреслив, що непотрібно вірити всьому, що заявляє Путін, зокрема в аспекті того, кого він підтримує чи не підтримує.

«Непотрібно робити з українських громадян ідіотів. І те, що говорить Путін, потрібно сприймати з точністю до навпаки. Наприклад, якщо він починає когось яскраво підтримувати, або навпаки – критикувати, то я не сприймав би це так однозначно, а натомість проаналізувати, для чого вони таку думку запускають у медійний простір. І як це, на їхню думку, має бути сприйняте медійним простором України, а також кому це грає на руку», – зауважив Леонід Ємець.

Як повідомлялося, політолог Володимир Фесенко наголосив, чим більше українців прийдуть на виборчі дільниці 31 березня і віддадуть свій голос за того чи іншого кандидата в президенти, тим менша ймовірність зловживань із боку учасників виборчого процесу.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 23:51 :11