Новини » Спорт

У Луцьку стартувала реєстрація волонтерів на Євро-2019 з легкоатлетичних багатоборства

У Луцьку стартувала реєстрація волонтерів на командний чемпіонат Європи-2019 з легкоатлетичних багатоборства / lutsk2019.com

Розпочалася реєстрація волонтерів на командний чемпіонат Європи-2019 з легкоатлетичного багатоборства (Суперліга), який проходитиме в Луцьку 6–7 липня.

Організаційний комітет розпочав реєстрацію волонтерів 28 березня – за 100 днів до початку змагань, повідомляє офіційний сайт змагань.

Реєстрація волонтерів на командний чемпіонат Європи-2019 з багатоборства (Суперліга) триватиме до 1 червня 2019 року. Волонтерами можуть стати всі, хто досяг 16-річного віку.

Суперліга командного чемпіонату Європи з легкоатлетичного багатоборства відбудеться на луцькому стадіоні «Авангард» 6–7 липня. Участь у змаганнях візьмуть вісім найсильніших команд Європи, а цей турнір стане першим міжнародним легкоатлетичним турніром в Україні за останні шість років.

Зазначимо, що українська сторона наполягає на проведенні урочистої церемонії відкриття змагань Євро-2019 на одній з центральних площ Луцька.

 Loading...