Новини » Політика 29 березня, 2019, 21:55
Смешко: РФ лише чекає приводу – біля нашого кордону стоїть 30000 вояків
ZIK
ZIK

Сподіваюся, наш народ розуміє, що на кордоні стоїть агресор – 28 тактичних батальйонних груп, а це 30 тисяч військових. Їм потрібна одна година для бойових дій. Але без підстав вони цього робити не будуть.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив екс-глава СБУ, колишній радник Президента політик Ігор Смешко.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи за роки незалежності Україна домоглася європейських правил ведення виборчих кампаній і проведення самого виборчого процесу, Ігор Смешко зазначив, що європейського рівня ми не досягли, але український народ набагато розумніший, ніж думає влада.

«Але треба ще раз зрозуміти, що на третій Майдан у нас уже немає жодної можливості. Хоча протестні настрої дуже високі», – підкреслив Смешко.

І якщо до другого туру пройде злочинна влада, продовжив політик, люди точно вийдуть на Майдан.

«І не забувайте, скільки в нас сьогодні зброї. Але я сподіваюся, що народ розуміє, що на кордоні стоїть агресор – 28 тактичних батальйонних груп, а це 30 тисяч військових. Їм потрібна одна година для бойових дій. Та й для Заходу вони мають подати картинку, що ця країна не здатна на творення держави. Тому на виборах я рекомендую людям бути пильними і реагувати на будь-яке порушення», – додав екс-глава СБУ Ігор Смешко.

Нагадаємо, Ігор Смешко заявив, що Будапештський меморандум – це офіційний документ ООН, єдиний правовий міжнародний формат, який рано чи пізно змусить Росію та інших підписантів сісти за стіл переговорів.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 10:21 :27