Новини » Політика 29 березня, 2019, 19:43
Руки розв'язано – Ємець спрогнозував «ощасливлення» поліції на виборах
ZIK
ZIK

Сьогодні поліція та окремі поліцейські щасливі, що в них є завдання під час виборів виконувати свої функції. Є чітка вказівка керівництва, що фальсифікаторів треба затримати.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Леонід Ємець.

Нардеп зазначив, що на сьогодні в Україні є тільки один орган, який реально бореться за чесні вибори.

«Це Міністерство внутрішніх справ. Я пригадаю, що раніше цей орган був елементом адміністративного тиску, впливу та способом досягнути того результату, за який виборці не голосували.

Але сьогодні мова не йде про те, що дають злочинний наказ, а потім поліцейський починає думати, а як потім це відгукнеться для нього. Такого немає. Натомість є чітка вказівка керівництва МВС, що фальсифікаторів треба затримати. Ба більше, є вказівка встановити не тільки виконавців, а й організаторів злочину», – повідомив Леонід Ємець.

Нардеп також застеріг українських виборців не фотографувати бюлетені у кабінці, адже такі дії поліцейські сприйматимуть як вчинення злочину.

«Надалі з цією особою будуть проведені слідчі дії, ця особа буде допитана або супроводжена. І якщо вона дійсно є елементом великої злочинної схеми, то організатори отримають разомі з виконавцями до 10-ти років ув’язнення», – наголосив Леонід Ємець.

Нардеп Андрій Іллєнко також радить не фотографувати бюлетені «по приколу».

«Фотографуватись всередині дільниці – можна. Не можна фотографувати в кабінці і не можна фотографувати самі бюлетені. Ці речі робити не можна. Бо дуже часто фотографування уже заповненого бюлетеня перед тим, як він кидається у скриньку, є підставою вважати, що людина отримала за свій голос кошти. Саме тому фотографування є заборонене. Я також закликаю не фотографувати по приколу. Навіщо зайвий раз викликати до себе підозру», – акцентував Андрій Іллєнко.

Нагадаємо, в ЦВК заявили, що в день виборів селфі у кабінці для голосування може коштувати громадянину три роки за гратами.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 08:02 :57