Новини » Світ 29 березня, 2019, 9:39
Радбез ООН прийняв резолюцію проти фінансування тероризму
Рада Безпеки ООН. Фото: EPA-EFE/UN PHOTO/ESKINDER DEBEBE
Рада Безпеки ООН. Фото: EPA-EFE/UN PHOTO/ESKINDER DEBEBE

Рада Безпеки ООН схвалила резолюцію про боротьбу із фінансуванням тероризму, одним із співавторів резолюції стала Україна.

Про це повідомляє Голос Америки.

Резолюцію схвалили одноголосно. Вона спрямована на посилення глобальних зусиль з протидії залученню фінансів терористичними організаціями.

Резолюція вказує усім країнам забезпечити, що їх національне законодавство є достатнім для покарання відповідальних за фінансування «терористичних організацій, або окремих терористів, які виступають з будь-якою метою.

Крім цього, у документі вимагається забезпечити відповідність усіх вживаних для боротьби з тероризмом заходів міжнародним законам щодо прав людини та законів про біженців.

«Боротьба із фінансуванням тероризму є нагальною проблемою для України в контексті агресії РФ, яка триває. Нагадаю, що з січня 2017 р. Міжнародний суд ООН розглядає позов України проти Росії щодо порушення нею Міжнародної конвенції про заборону фінансування тероризму», – прокоментував прийняття резолюції речник Постійного представництва України в ООН Олег Ніколенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 20:09 :59