Новини » Політика 2640

Путін задіє нову тактику проти України, – генерал армії

Кремль «атакує» Україну іншими методами: за допомогою своїх прихильників веде інформаційну кампанію за проросійських кандидатів на виборах українського Президента, далі в дію підуть кібератаки.

Таку думку висловив «Апострофу» екс-глава Служби зовнішньої розвідки, генерал армії України Микола Маломуж.

«На сьогоднішній день можна стверджувати, що інформації про підготовку Росією нових військових провокацій немає. Навіть наші колеги з європейських країн і США підтверджують, що прямих військових провокацій з боку РФ або прямих терактів не передбачається, бо Росія зараз діє іншими методами. Путін намагається діяти через своїх прихильників в Україні, особливо в південних і східних областях, щоб підтримати того чи тих кандидатів, які будуть більш лояльними до Росії», – переконаний експерт.

За його словами, з іншого боку, Кремль веде велику інформаційну кампанію, яка розгортається в електронних мережах в підтримку проросійських кандидатів. Також мова йде про кібератаки.

«Це прихований, але ефективний формат, який використовувався Росією і в США, і в європейських країнах. Тому цей формат у нас буде активно задіяний в плані блокування сайтів, проникнення в наші системи, запуску туди різних вірусів. Точкові кібератаки будуть – але наші спецслужби готові цьому протистояти, захищаючи наші сервери та інформаційні ресурси, в першу чергу, ЦВК і органів влади», – підкреслив Маломуж.

Loading...
Loading...
Loading...