Новини » Регіони 29 березня, 2019, 23:14
На Закарпатті молодик врятував дівчину від спроби самогубства
ZIK
ZIK

Повертаючись з роботи, Максим побачив натовп людей, що стояв під недобудовою та вигуками просив когось не стрибати. Хлопець, довго не вагаючись, кинувся у будівлю, де побачив і врятував дівчину, яка планувала самогубство.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Того самого вечора Максим Бойко затримався на роботі. Дорогою додому біля недобудови побачив гурт людей і почув вигуки: «Не треба стрибати».

«Я почав дивитися наверх, видивлявся, але оскільки високо не міг побачити, вийшов на дорогу і тільки тоді побачив, що там стоїть дівчина. Потім пішов наверх», – розповідає Максим.

Хлопець, не розмірковуючи ні секунди, кинувся нагору. На четвертому поверсі побачив чоловіка.

«Я так зрозумів, що він вже намагався допомогти. Спитав його, чого він стоїть. Той відповів, що хотів допомогти, але дівчина пригрозила, що кинеться. Тож він сказав, що почекає на допомогу», – пригадує герой.

Уже на 5-му поверсі Максим побачив дівчину, яка, почувши кроки незнайомця, зібралася стрибати. Хлопець 6 років працював рятувальником, тому як говорити із потенційними самогубцями, знає. Одначе робити це на практиці, зізнається, довелося вперше.

«Намагався відволікати її на якусь більш веселу тему, на інше, щоб вона щось розповідала. Тримав час, сподіваючись на те, що може хтось більш професійний допоможе. З початку я почав із нею тему за довіру – вірю я тобі, віриш ти мені», – розповідає викладач навчального пункту аварійно-рятувального загону ДСНС.

Говорив більше понад півгодини. Дівчина панікувала, щойно хтось намагався піднятися вище, ніж четвертий поверх. Тут був лише Максим, він і влучив у потрібну мить і спіймав дівчину.

Уже після цього хлопець передав дівчину правоохоронцям.

«Отримали виклик, приїхали дві оперативні групи, швидка, викликали слідчих, які вже далі з нею спілкувались», – каже речниця патрульної поліції Закарпатської області Марія Туряниця.

Тепер життю дівчини нічого не загрожує. А рятівник свій вчинок за геройство не вважає, переконаний: так на його місці повівся би кожен.

Нагадаємо, на Буковині загинула 59-річна жінка, яка стрибнула з мосту, що на річці Дністер.

Лідія Пугач, «Перші про головне»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 19:50 :56