Новини » Регіони 20

На Рівненській АЕС два дні тривали антитерористичні навчання

Рівненська АЕС. Фото: rnpp.rv.ua

27-28 березня на об’єктах Рівненської АЕС відбулися спільні з Нацгвардією України і Службою безпеки України тренування та навчання з перевірки ефективності об’єктового плану взаємодії у разі вчинення диверсії.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-центрі РАЕС.

Темою спільних командно-штабних навчань стало відпрацювання готовності учасників об’єктового плану до спільних дій за виникнення на об’єкті кризової ситуації, викликаної протиправними діями зовнішніх та внутрішніх правопорушників.

«Навчання відбувалося в умовах максимально наближених до реальних подій. За сценарієм, умовна диверсійно-розвідувальна група регулярних військ РФ здійснила спробу проникнути на неконтрольовану територію України за підробленими паспортами. Далі група перемістилася в район розміщення Рівненської АЕС. За оперативними даними диверсанти мали спільників серед працівників підприємства, які мали доступ до особливо-важливої зони енергоблоку №4. Спільники забезпечили диверсантів стрілецькою зброєю, вибухівкою, а також безпілотним апаратом цивільного призначення. Метою групи було вивчення системи охорони та режиму роботи РАЕС, збір інформації про вразливі місця та ділянки, здійснення диверсії на одному із об’єктів підприємства», – цитує прес-служба РАЕС заступника генерального директора станції з фізичного захисту та режиму Володимира Конюка.

За результатами антитерористичних навчань перевірено ефективність взаємодії в управлінні силами та засобами, що залучались до навчань, оповіщення учасників об’єктового плану взаємодії, готовність до дій в умовах виникнення конкретної кризової ситуації.

«Навчання пройшли успішно, продемонструвавши надійну захищеність Рівненської АЕС», – зазначає прес-служба станції.

загрузка...
загрузка...
Loading...