Новини » Політика 29 березня, 2019, 22:50
Ігор Смешко відповів на звинувачення журналіста в «технічності»
ZIK
ZIK

Мене розуміють ті люди, які можуть проаналізувати ситуацію в країні.

Це зауважив голова СБУ в 2003-2005 роках Ігор Смешко в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Ігор Смешко прокоментував думку журналіста Дениса Казанського про те, що він є технічним кандидатом, завдання якого «відтягнути» голоси в Анатолія Гриценка на користь влади.

Зокрема Смешко підкреслив, що впевнений у тому, що не заходить на жодне з «електоральних полів» інших кандидатів.

«У мене свій виборець, який аналізує ситуацію. Я дуже радий, що не мені одному болить та соромно за стан справ у державі!» – наголосив Ігор Смешко.

На його думку, українці повинні прислухатися та брати приклад із найстаріших демократій світу, зокрема в тому, як ці країни голосують і ставляться до виборів.

«Британія – одна з найстаріших демократій у світі, і нам би прислухатися до них. У цій країні вже віками існує правило, що на праймеріз завжди потрібно голосувати серцем і головою, а вже на підсумкових виборах – за обставинами і проти найбільшого зла», – зауважив Ігор Смешко.

Як повідомлялося, політолог Володимир Фесенко наголосив, що чим більше українців прийде на виборчі дільниці 31 березня і віддасть свій голос за того чи іншого кандидата в президенти, тим менша ймовірність зловживань із боку учасників виборчого процесу.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 22:21 :54