Новини » Політика 28 березня, 2019, 22:56
«Дуже брехлива нація» – Балашов обізвав українців
ZIK
ZIK

Україна може спиратися на досвід Заходу, але шукати резерви для наповнення суддівського корпусу потрібно всередині країни.

Таку думку висловив народний депутат України Віталій Купрій в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK.

Політик Геннадій Балашов, який запитував Купрія, зауважив, що з українцями дуже складно побудувати правову державу, оскільки вони, на його думку, «дуже брехлива нація». Відтак, запитує Балашов, чи не є доцільним Верховний суд України замінити на представників інших країн – англійців, французів чи інших іноземців?

«В українців є достатньо можливостей, щоб обрати чесних справедливих суддів. Але очищення системи має відбуватися від самої верхівки, адже якщо вся влада буде корумпованою, то такі ж будуть і суди», – прокоментував Віталій Купрій.

Також політик впевнений, що Україна може спиратися на досвід Заходу. Але шукати резерви для наповнення суддівського корпусу потрібно всередині країни, оскільки вони однозначно є.

Також Віталій Купрій проаналізував пропозицію від Сергія Капліна про можливість обирати суддів, принаймні на першій ланці районного судочинства.

«Це можливо, але все одно мають бути певні кваліфікаційні вимоги, адже просто так, з вулиці, взяти суддю теж не можна. До того ж, у зв’язку зі змінами до законодавства, навіть найдосвідченішим адвокатам і суддям важко розібратися у нововведеннях судочинства», – визнав Віталій Купрій.

Як повідомлялося, кілька суддів Конституційного Суду, які скасували покарання за незаконне збагачення чиновників, показали свої статки, які зросли за минулий рік.

Читайте також: Тест на ерудицію: Балашов і Дерев'янко зганьбилися в прямому ефірі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 08:37 :35