Новини » Львів

Дрогобицькі депутати закликали виборців відповідально обирати Президента України

Сьогодні, 29 березня, у Дрогобицькій міській раді відбулося чергове засідання сесії, у ході якого депутати прийняли рішення щодо звернення до виборців, представників кандидатів, членів виборчих дільниць, органів місцевого самоврядування.

У зверненні зазначається, що виборчий процес перейшов в завершальну фазу. Чи пройде вона толерантно і виважено з дотриманням вимог чинного законодавства і загальноприйнятних норм моралі – залежить від усіх суб’єктів виборчого процесу, особливо – окружної та дільничних виборчих комісій, правоохоронних структур, судів, ЗМІ, інститутів громадянського суспільства.

Депутатський корпус Дрогобицької міської ради наголошує на неприпустимості використання адміністративного ресурсу та інших зловживань з боку органів державної влади, виконавчих органів місцевого самоврядування, при проведенні виборчого процесу.

Депутати закликали членів ОВК і ДВК не допустити фальсифікацій і спотворення волевиявлення громадян, пам’ятати про відповідальність за протиправні дії.

«Шановні виборці! Не піддавайтесь на різноманітні спокуси і не продавайте свої голоси. Саме від вашого усвідомленого вибору залежатиме майбутнє України», – йдеться у зверненні.

Підсумовуючи розгляд питання щодо звернення, міський голова Тарас Кучма закликав усіх голів депутатських фракцій підписати звернення.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...