Новини » Економіка 29 березня, 2019, 18:33
Чим пенсіонери вигідні для економіки – депутат вказав на оборот грошей
ZIK
ZIK

Якщо ми збільшуємо виплати пенсіонерам, то це не треба сприймати, як втрату держави. Вона, навпаки, спрямовує кошти на підйом внутрішньої економіки.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив депутат Київської обласної ради Олександр Горган.

За словами пана Горгана, головна позиція БПП, що пенсіонери це не проблема, а, навпаки, колосальний потенціал для розвитку економіки.

«Всі кошти, які отримують пенсіонери – це кошти, які одразу починають надходити у внутрішню економіку. Пенсіонери не схильні заощаджувати, їм складно це зробити, тому що вони витрачають всі гроші. Тому чим більше держава виплачує пенсіонерам, тим могутніша стає економіка», – зазначив депутат Київської обласної ради.

Окрім цього, ведучий програми поцікавився, наскільки вдалий був початок експерименту з монетизацією, бо в уряді кажуть, що за певних умов можуть її скасувати, на що пан Горган сказав, що монетизацію не скасують, її можуть лише обмежити для тих, хто не буде використовувати її для оплати комунальних послуг.

«Ця ініціатива просто прозвучала як припущення від міністра соціальної політики пана Реви. Я впевнений, що цього не буде зроблено. Якщо людині дали гроші готівкою – вже ніхто не повинен розказувати, що вона повинна робити з цими грошима», – вважає Горган.

Також депутат додав, що монетизація – це не експеримент, це вже стала державна політика, яка, безумовно, є прогресом. Він зауважив, що у змінах до закону про житлово-комунальні послуги було чітко прописано, що субсидії повинні видаватись виключно в грошовій формі.

«Якщо раніше кошти субсидій із державного бюджету транзитом переходили до природних монополій, і це не стимулювало заощадження і тепломодернізацію, то зараз ці кошти видаються людям на руки», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що середній розмір пенсії станом на 1 березня збільшився на 19,3% – до 3033 гривень з 2542 гривень станом на 1 січня цього року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 00:17 :01