Новини » Політика 29 березня, 2019, 22:30
Чому Смешко не пішов в АТО – генерал-полковник зізнався про «свою» війну
ZIK
ZIK

Ефективність боротьби не вимірюється тільки тим, хто був в окопах. І я знаю, що можу зробити значно більше на «своєму» фронті, щоб військові не гинули на війні.

Про це заявив голова СБУ в 2003-2005 роках Ігор Смешко в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Ігор Смешко пояснив, чому така досвідчена людина, як він, яка дуже добре розуміється на загрозах, викликах і війську, не пішла на війну.

«Я не думаю, що війна – це тільки окопи і пряма атака. Починаючи з 1991 року, я на різних війнах втратив дуже багато молодих хлопців. А з перших днів агресії проти України «моя» війна як генерал-полковника почалася одразу з березня в штаб-квартирі НАТО. Це були зустрічі із заступником Генсека НАТО Вершбоу, з представниками посольств, щоб Україна мала підтримку Заходу», – пояснив Смешко.

Він зізнався, що дійсно хотів «взяти шинель і поїхати на фронт».

«Але якщо генерал-полковники будуть брати автомати в руки і йти в атаку, то невже це дасть більше, ніж, наприклад, я б міг зробити на «своєму» фронті, і де за мене цього ніхто не зробить?

Я з 16-ти років у шинелі, мої діти – також офіцери, і якщо буде потрібно, то ми підемо і помремо за Україну. Але інколи потрібно знати «свій» фронт, де ти зможеш врятувати більше життів, врятувати державу», – підкреслив генерал-полковник.

Отже, він впевнений, що ефективність боротьби не вимірюється тільки тим, хто був в окопах.

«Я вважаю, що головний ворог України зараз тут, в Києві. І я знаю, що можу зробити більше, щоб військові не гинули в окопах. Знаю, як припинити цю війну і як отримати перемогу», – запевнив Ігор Смешко.

Нагадаємо, Болгарія підтримує Україну в її прагненні вступити в НАТО та ЄС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 20:28 :43