Новини » Політика 29 березня, 2019, 17:53
Болгарія підтримує Україну в її прагненні вступити в НАТО та ЄС

Болгарія підтверджує незмінність своєї підтримки європейської та євроатлантичної інтеграції України та державного суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Республіки Болгарія Юрій Штерк під час українсько-болгарських політичних консультацій, що відбулися в Києві, повідомляє прес-служба МЗС.

«Болгарська сторона підтвердила незмінність своєї підтримки європейської та євроатлантичної інтеграції України, продовження санкційної політики ЄС проти РФ, зусиль нашої держави та міжнародної спільноти, спрямованих на стабілізацію ситуації на Сході України та деокупацію Криму, а також звільнення українських політичних заручників і військовополонених українських моряків», – йдеться в повідомленні.

Як повідомили в прес-службі, під час консультацій заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар обговорив зі своїм болгарським візаві весь спектр питань порядку денного українсько-болгарських відносин. Сторони намітили шляхи подальшого розвитку політичного діалогу, взаємодії на платформах міжнародних організацій, а також співробітництва в економічній, правовій і культурно-гуманітарній сферах.

Співрозмовники як позитив відзначили розвиток транспортної інфраструктури між двома країнами, зокрема відкриття авіакомпанією Ryanair прямого авіасполучення між Києвом і Софією.

Окрему увагу було приділено практичним питанням взаємодії у сфері освіти та захисту прав національних меншин в Україні та Болгарії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 22:01 :20