Новини » Політика 29 березня, 2019, 7:20
Безсмертний пропонує «поручителя» між Україною та РФ
ZIK
ZIK

Від початку війни, фактично, всі сторони відійшли від Женевської конвенції про статус військовополонених. Документ передбачає існування країни-посередника чи «поручителя», який веде діалоги щодо майна, полонених, обмінів.

Про це в ефірі програми «Не Дебати» заявив український дипломат і політик Роман Безсмертний.

«Для побудови національної безпеки я пропоную доктрину тотальної оборони. Це означає, що справа оборони — це справа всього населення України», — зазначає політик.

Що стосується окупованих територій, Роман Безсмертний пропонує концепцію безпечної реінтеграції, в якій є три складники: дії по Донбасу, Криму й окремо - Азову.

«Що стосується Донбасу, то структура така: це діалог з мирним населенням; ініціативи по зміні Мінського, Норманського форматів; наступальні дії ОБСЄ, Ради Європи, Радбезу ООН. Криму потрібно зробити певні кроки, аби надати статус національної територіальної кримської автономії. На цій основі відповідними будуть дії міжнародних організацій», — пояснює дипломат.

Водночас в Азові слід провести міжнародний арбітраж, морський міжнародний суд для того, аби задіяти там міжнародне морське право, підкреслює Роман Безсмертний.

«Від початку війни, фактично, всі сторони відійшли від Женевської конвенції про статус військовополонених. Вона передбачає існування країни-посередника чи «поручителя», який веде діалоги щодо майна, полонених, обмінів. До слова, це одна із претензій до українського політичного керівництва. Тому що питання політичних в’язнів — категорично ігноруються. Від початку війни, аж до матросів», — говорить Роман Безсмертний. 

Нагадаємо, дипломат і політик Роман Безсмертний також вважає, що півострів Крим має бути татарським.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 21:52 :15