Новини » Політика 28 березня, 2019, 11:23
Військова розвідка проводить триденний оперативний збір
Фото: gur.gov.ua
Фото: gur.gov.ua

В Головному управління розвідки Міністерства оборони протягом трьох днів триватиме оперативний збір з керівним складом воєнної розвідки.

Про це повідомляє у четвер прес-служба ГУР.

«Головна мета оперативного збору – досягнення єдиного розуміння перспектив розвитку безпекового середовища довкола України, основних завдань воєнної розвідки України в умовах значного підвищення рівня воєнної загрози нашій державі з боку Російської Федерації», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, основна увага під час зборів приділяється питанням підвищення ефективності ведення всіх видів розвідки, дослідженню форм і методів ведення Росією гібридної війни та практичним заходам із протидії такій діяльності, впровадженню стандартів НАТО в діяльність ГУР Міноборони, врахуванню тенденцій розвитку ситуація у світі та довкола України у процеси планування та ведення розвідки.

Згідно з повідомленням, визначено напрями вдосконалення функціонування системи вітчизняної воєнної розвідки, а також розвідувально-інформаційного забезпечення вищого державного та військового керівництва України.

За інформацією прес-служби, участь в зборах взяли заступник секретаря РНБО України Олександр Литвиненко, представники керівництва Генштабу ЗСУ, розвідувальних та спеціальних органів України, провідні фахівці оборонних науково-дослідних установ, експерти в галузі національної безпеки, а також представники керівництва ГУР МО України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 08:01 :24