live
Новини » Політика 16

У Сімферополі затримали учасника флешмобу проти репресій окупаційної влади

В окупованому Сімферополі біля будівлі Київського районного «суду», де обирають запобіжний захід фігурантам другої хвилі сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір», співробітники поліції затримали учасника флешмобу на підтримку затриманих активістів громадського об’єднання «Кримська солідарність» Таїра Ібрагімова.

Про це у четвер, 28 березня, повідомив журналіст Антон Наумлюк у Facebook.

Журналіст зазначає, що затримали Ібрагімова після того, як він сфотографувався з аркушем паперу, на якому написано «Ми – Кримська Солідарність».

Цивільні захисники спробували надати Ібрагімову юридичну допомогу, але не були допущені до нього співробітниками поліції. При затриманні співробітники поліції оголосили, що мають намір скласти адміністративний протокол про правопорушення за статтею 20.2 КоАП РФ.

«Всього біля будівлі Київського райсуду Сімферополя зібралося близько півтисячі людей, багато з яких фотографувалися, тримаючи в руках аркуш паперу з написом про «Кримську Солідарность» і «Поверніть 166-ти дітям їх батьків!!!», – повідомив Наумлюк.

Журналіст також додав, що співробітники поліції оточили будівлю суду і оголосили через гучномовець про неприпустимість порушення законодавства щодо проведення масових заходів.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Loading...
Loading...
Loading...