live
Новини » Світ 733 Читать эту новость на русском

Стала відома причина аварії круїзного лайнера Viking Sky

Аварійний круїзний лайнер Viking Sky, у якого під час шторму відмовили всі чотири двигуни, зазнав аварії через брак пального.

Про це пише BBC

«На думку норвезької влади, круїзний корабель, що потрапив у шторм біля норвезького узбережжя, відчув проблеми з двигунами через низький рівень пального», – йдеться у повідомленні.

Ларс Альвестад, керівник морського агентства країни, повідомив, що датчики виявили брак пального та блокували двигуни, щоб запобігти поломці.

Сотні людей були врятовані з лайнера після аварії у суботу. Пізніше судно перезапустило три з чотирьох двигунів та дісталося порту Мольде.

Майже 500 з 1 373 людей на борту лайнера були евакуйовані під час інциденту, який стався під час подорожі з Тромсе на півночі Норвегії до Ставангера на півдні країни.

Нагадаємо: у результаті аварії круїзного лайнера Viking Sky біля узбережжя Норвегії постраждали 27 осіб. Як повідомляв Укрінформ, аварійний круїзний лайнер Viking Sky, у якого у суботу під час шторму відмовили всі чотири двигуни, дістався норвезького порту Молде зі швидкістю 3-4 вузли (нормальна середня швидкість – 11,9 вузла). 

Лайнер, команді якого у ніч на неділю вдалося перезапустити три двигуни, супроводжували буксир та два судна постачання.

 

Loading...
Loading...
Loading...