Новини » Світ 28 березня, 2019, 12:55
Семиволос: Проблема Латинської Америки у її бідності
ZIK
ZIK

Основна проблема Латинської Америки ховалася в бідності народу. За останніх десять років у регіоні динамічно розвинувся середній клас. Але це не стосується Венесуели, яка за правління лівого режиму, ризикує зруйнувати всі державні інститути.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень НАН України Ігор Семиволос.

«Проблема Латинської Америки – це проблема бідності. Та протягом останніх десяти років в регіоні серйозно знизився рівень злиденності, економічний розвиток прогресував чи не у всіх куточках», – говорить Ігор Семиволос.

Темпи зростання середнього класу в Латиській Америці більші, аніж будь-де в світі, звертає увагу виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень НАН України.

«Але прогрес не відбувся у Венесуелі. Її проблема у тому, що маючи великі ресурси, прийшов лівий режим, який запропонував надто легкі рішення. З одного боку, на шальках терезів є високі ціни на нафту. Тобто, реально, можна забезпечити попит, вимоги. Втім, з іншої сторони, пропрацювати механізм владі не вдається», – каже Ігор Семиволос.

Зовнішня підтримка для Венесуели – важлива, але не є ключовою, наголошує виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень НАН України.

«Внутрішня ситуація – набагато значніша за зовнішній вплив. В Венесуелі чимало людей продовжують підтримувати лівий режим, але є й ті, які хочуть його скинути. Обставини без радикальних дій можуть затягуватися безкінечно довго. Події в Венесуелі мають тенденцію погіршуватися. Можливо, рівень життя впаде аж до стану руйнування всіх інститутів», – припускає Ігор Семиволос.

Нагадаємо, тимчасовий президент Венесуели Хуан Гуайдо оголосив, що 6 квітня розпочнеться Операція Свобода, метою якої є повалення режиму Ніколаса Мадуро.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 10:10 :12