Руслан Кошулинський пояснив, де візьме гроші на виконання своїх обіцянок

ZIK

Із України виведено 154 мільярди доларів, і механізм повернення цих коштів розроблений економістами ще у 2013 році.

Про це заявив політик Руслан Кошулинський в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Політик підкреслив, що, передусім, вимагатиме прийняття законопроектів, які входять до антиолігархічного пакету.

«Протягом трьох місяців попрошу повернути кошти з офшорних зон на територію України і 50% одразу сплатити до державної скарбниці. Решту 50% – на бізнес в Україні – працюйте, заробляйте, а ми перевірятимемо легальність цих грошей. Якщо ж відмовляються повертати кошти, відповідно до виведеної суми, приватна власність на території України перейде у власність держави»,  пояснив Кошулинський.

Друга складова, яка на думку політика є не менш важливою для збільшення доходів держави, – стимулювання малого та середнього бізнесу.

«Саме цей сегмент українського ринку дає найбільше робочих місць. А це – сплата 60% податку доходів фізичних осіб (ПДФО) до місцевої скарбниці. А місцева влада у свою чергу сплачує 50% до державної казни. Відтак, чим більше буде робочих місць, тим заможніша буде держава», – підкреслив Кошулинський.

Він навів приклад українського міста, якому, на його думку, вдалося стимулювати легальний бізнес і створення робочих місць.

«Ми маємо яскравий приклад Хмельницького, де за минулий рік відкрито 5200 нових робочих місць. Міський голова пояснив, що все завдяки великій кількості малого та середнього бізнесу. Влада опустила місцевий податок на землю майже до найменшої позначки і висунула єдину умову – щоб підприємці зареєструвалися офіційно й сплачували ПДФО до місцевого бюджету. Також місцева влада почала дотувати підприємців на 18%, тобто покрила облікову ставку Нацбанку», – зауважив Руслан Кошулинський.

Нагадаємо, спеціальний посланець німецького уряду з питань реформ урядування та децентралізації в Україні Георг Мільбрадт заявив, що багато великих західних компаній бояться вкладати гроші в Україну через війну на Донбасі, правову незахищеність і брак реформ.Loading...