Новини » Суспільство 28 березня, 2019, 13:07
Реєстрація на ЗНО в магістратуру розпочнеться 13 травня
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні для окремих категорій абітурієнтів, які вступатимуть у магістратуру, розпочнеться 13 травня.

Відповідна норма передбачена Умовами прийому до вишів 2019 року, пише портал Освіта.

Як відомо, складати зовнішнє незалежне оцінювання при вступі у магістратуру цього року необхідно буде двом категоріям вступників.

Зокрема, перша категорія вступників має надати приймальній комісії результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Це стосуватиметься абітурієнтів, які планують вступати на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Музеєзнавство, пам’яткознавство», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань «Культура і мистецтво», «Релігієзнавство», «Історія та археологія», «Філософія», «Культурологія», «Богослов’я», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Сфера обслуговування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Міжнародні економічні відносини».

Реєстрація на тестування з іноземної мови розпочнеться 13 травня та триватиме до 18:00 03 червня. Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної відбудеться 02 липня.

Другій групі абітурієнтів, які вступатимуть у магістратуру за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста необхідно отримати результати наступних зовнішніх іспитів: єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Реєстрація на тестування розпочнеться 13 травня та триватиме до 18:00 03 червня.

Основна сесія єдиного вступного іспиту буде проведена 02 липня. Основна сесія єдиного фахового вступного випробування відбудеться 04 липня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 14:52 :12