Новини » Львів

Порошенко у Дрогобичі цікавився забезпеченням діяльності відділень пошти у селах

Порошенко у Дрогобичі

Сьогодні, 28 березня, у м.Дрогобич побував Президент України Петро Порошенко. У межах робочої поїздки на Львівщину глава держави ознайомився з робою міського відділення «Укрпошти» і Центру надання адміністративних послуг Дрогобицької міської ради.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Петро Порошенко поцікавився станом виконання свого доручення щодо забезпечення діяльності мережі відділень поштового зв’язку АТ «Укрпошта» у сільській місцевості, розпитував про рівень заробітної плати співробітників підприємства.

Президент нагадав про свою позицію щодо виділення з бюджету 500 млн грн для захисту сільських відділень і забезпечення зарплати листоношам.

«Листоноша і працівники «Укрпошти» знаходяться під персональною протекцією Президента. Будемо їх захищати», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави сказав: «Якщо підвищується пенсія, то має підвищуватись і зарплата листонош, які цю пенсію доставляють. По-іншому і немає бути. Ми будемо робити кроки із підвищення соціального захисту».

Президента тепло вітали дрогобичани, які забралися перед Ратушею. Він коротко прозвітував про роботу за 5 років, говорив про перспективи України, подальшу її інтеграцію у Євросоюз і НАТО, інші європейські структури, подякував за розуміння і підтримку.

Завершилась зустріч спільним виконанням Державного Гімну України.

Loading...