Новини » Політика 28 березня, 2019, 22:40
Порошенко: Польща й Словаччина «полюють» на українських лікарів
Фото: president.gov
Фото: president.gov

Лікарям в Україні будуть створені належні умови, і буде зроблено все, щоб ті лікарі, які вже виїхали на роботу за кордон, повернулися.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на форумі медиків Львівщини, повідомляє сайт глави держави.

«Почуйте, ми за вас боремося. Ми вас нікому не віддамо. І ми зробимо все можливе, щоб і лікарі, які виїхали – повернулися», – сказав він.

За словами Порошенка, в тому, що українські лікарі – найкращі «мене переконує і те «полювання», яке ведеться на наших лікарів з боку Польщі, Словаччини. Їм уже не потрібно нічого перепідтверджувати, щось здавати… Бо якщо є український лікар – це як знак якості».

Водночас Глава держави запевнив, що медичну реформу в Україні продовжуватимуть, і лікарям будуть створені належні умови для роботи.

Глава держави наголосив, що в рамках медичної реформи було заплановано підвищення і заробітної плати і престижу роботи лікаря. «Я багато їжджу по регіонам. І на сьогоднішній день бачу медичного працівника, який отримує до 7-9 тис. грн. Лікаря, який має 2-2,5 тисяч пацієнтів і отримує зарплату і 15 тис., і 17 тис., і 19 тис. грн. Це є те, чого я хотів досягти», – сказав Порошенко.

Також він наголосив, що частиною медичної реформи є реформа сільської медицини, бо дуже важливо мати можливість надавати якісні медичні послуги на селі. Для цього сільська амбулаторія має бути забезпечена необхідним обладнанням, автомобілем. Крім того, для найбільш якісного надання медичної допомоги пацієнтам в сільській амбулаторії має бути широкополосний швидкісний Інтернет, що дасть можливість використовувати всі переваги телемедицини і отримувати консультації лікарів з профільних, спеціалізованих медичних центрів в районі, області або в столиці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 04:02 :33