Новини » Політика 28 березня, 2019, 19:36
Нинішня влада ніколи не зможе подолати бідність в країні, – Наливайченко
Валентин Наливайченко
Валентин Наливайченко

Нинішня влада ніколи не зможе подолати бідність в Україні. На рівні державної політики такі завдання навіть не формулюються.

Таку думку висловив український політик, лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

За словами політика, цього не вдасться зробити через декілька причин:

«По-перше, тому що діюча модель державної соціальної політики базується на підходах, які переймають виключно вади, а не переваги ліберально-капіталістичної моделі. По-друге, тому що кожне підвищення соціальних стандартів, автоматично нівелюється через ініційовані тією ж владою підвищення тарифів та цін. По-третє, тому що подолати бідність засобами «боротьби з бідністю» – неможливо в принципі. Так, в європейських країнах бідність було подолано у процесі будівництва «економіки загального добробуту». В США бідність було подолано в процесі побудови світової економіки №1. В СРСР та Китаї – шляхом мобілізаційної індустріалізації та урбанізації. Тобто вирішити проблему бідності можна лише на більш високому рівні постановки реформаційних завдань та принципово іншими засобами», – вважає Наливайченко.

Для того щоб вирішити проблему бідності в Україні, за словами політика, Україна має стати економічно заможною державою з якісним життям, високими трудовими доходами та високим рівнем накопичень населення.

Наливайченко додав, що на рівні державної політики такі завдання сьогодні навіть не формулюються. За його словами, влада не спромоглася і не здатна цього зробити.

Нагадаємо, керівник штабу «Справедливості» звернувся до поліції через незаконні виборчі технології.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 14:02 :39