live
Новини » Регіони

На Волині прокуратура оскаржила у суді тендер про держзакупівлю за завищеною ціною

Прокуратура вимагає в суді скасувати рішення виконкому Нововолинської міськради про закупівлю за завищеними цінами за державні кошти послуг місцевого підприємця.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура позивається до виконкому Нововолинської міськради та місцевого підприємця, аби визнати незаконним та скасувати рішення тендерного комітету. Також вимагає визнати недійсним договір про закупівлю послуг за бюджетні кошти та припинити його виконання на майбутнє.

Прокурори з’ясували, що виконавчий комітет Нововолинської міської ради у грудні 2018 року оголосив проведення процедури відкритих торгів на здійснення закупівлі послуг з технічного нагляду за виконанням робіт із комплексної термомодернізації будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 у Нововолинську.

За результатами торгів прийнято рішення про визначення переможцем процедури відкритих торгів одного з підприємців та укладено з ним договір про надання послуг за державні кошти.

Проте процедуру закупівлі проведено із порушеннями вимог Закону України «Про публічні закупівлі», адже з трьох пропозицій, які надійшли для участі в електронних торгах, вибрали не найбільш економічно вигідну. Найбільш економічно вигідну пропозицію, подану з дотриманням усіх вимог тендерної документації, було безпідставно відхилено.

Унаслідок допущених порушень законодавства у сфері публічних закупівель укладено договір про надання послуг із підприємцем, пропозиція якого більша майже на 79 тис. грн, що призведе до нераціонального та неефективного використання державних коштів.

Зважаючи на те, що управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області не вживало заходів задля скасування рішення виконкому та визнання договору про закупівлю недійсним, у ситуацію втрутилася прокуратура.

У суді прокурори вимагатимуть визнати незаконним та скасувати рішення тендерного комітету, визнати недійсним договір про закупівлю послуг за бюджетні кошти з припиненням його виконання на майбутнє.

Loading...