Новини » Політика 28 березня, 2019, 21:43
Кошулинський пригадав, як сам був заробітчанином
ZIK
ZIK

Так сталося, що я сам був заробітчанином. Багато років я пропрацював на півночі Красноярського краю в артілі золотодобувачів.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK розповів політик Руслан Кошулинський.

Відповідаючи на запитання глядачів, як повернути в Україну заробітчан, Руслан Кошулинський зазначив, що він сам об’їхав півсвіту як заробітчанин. Кошулинський додав, що в жодній країні світу він не бачив українця-заробітчанина жебраком.

«Вони зі своїми руками, головою і хистом могли себе реалізовувати в чужих умовах і реалізовують далі. Але вони не можуть реалізуватися і заробити собі тут», – наголосив політик.

Кошулинський вважає, що Україні потрібно брати приклад із Сінгапуру. За словами політика, перший прем'єр-міністр Республіки Сінгапур, один із творців сінгапурського «економічного дива» Лі Куан Ю на своєму прикладі показав, як потрібно залучати інвестиції в країну.

«От на основі ідей Лі Куан Ю ми зареєстрували законопроект, який передбачає наступне: кошти, які заробляють заробітчани, потрібно вважати інвестиціями у власний бізнес і не оподатковувати їх хоча би 5 років. Адже найбільшим інвестором в економіку України сьогодні є заробітчани. За минулий рік понад 11 млрд доларів тільки через банківські установи українці перевели до України. А неофіційно ще раз так. Тобто наші заробітчани привозять фактично половину українського бюджету. Тому їм потрібно максимально сприяти», – підкреслив Руслан Кошулинський.

Він також зазначив, що в Україні необхідно створити всі умови для малого й середнього бізнесу, бо українці, в тому числі заробітчани, відкривають свої підприємства закордоном. За словами політика, в Україні підприємці-початківці стикаються із тиском, перевірками та суцільною корупцією.

«Тому щоб заробітчани приїздили в Україну, залишали тут свої гроші, відкривали свої підприємства, щоб не забирали з собою родини, їм потрібне  максимальне сприяння. Вони мають бути впевненими, що їм є куди повернутися, що саме тут у них може бути робота, і саме тут вони можуть бути ефективним середнім класом», – додав Кошулинський.

Як повідомлялося раніше, кількість трудових мігрантів з України може становити шість млн осіб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 21:23 :30