Новини » Політика 28 березня, 2019, 14:45
Керівник штабу «Справедливості» звернувся до поліції через незаконні виборчі технології

Керівник штабу Руху «Справедливість» Руслан Колєсніков заявив, що «невідомі особи», прикриваючись прізвищем лідера партії Валентина Наливайченка, поширюють матеріали про Анатолія Гриценка. Однак сам Наливайченко не має до цього жодного стосунку. Тож Колєсніков повідомив, що підготував звернення до Національної поліції України щодо «протидії брудним виборчим технологіям».

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

Він розповів, що у різних регіонах України «невідомі особи» розповсюджують газети «з відомостями про А. Гриценка», а замовником матеріалу вказують лідера громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентина Наливайченка.

«Як довірена особа кандидата Наливайченка та розпорядник виборчого фонду, заявляю: Валентин Наливайченко не має жодного стосунку до цього матеріалу та до зазначеної в матеріалі установи, що здійснила друк», – підкреслив Колєсніков.

Він зазначив: Наливайченко не укладав «жодних угод» з цією фірмою, а гроші із виборчого фонду не використовувались для друку таких матеріалів.

«Зазначений друкований агітаційний матеріал є незаконним. Сьогодні негайно подаю заяву до Нацполіції з метою зупинити злочин та покарати організаторів і замовників брудної передвиборчої оборудки. Крім того, вимагаємо встановити джерела фінансування таких незаконних дій», – резюмував Руслан Колєсніков.

<nbsp;>
<nbsp;>

Як повідомлялось раніше, Валентин Наливайченко зазначав, що влада повинна забезпечити вільне волевиявлення громадян України, оскільки лише чесні вибори – запорука європейської і євроатлантичної перспектив України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 01:53 :44