Новини » Політика 28 березня, 2019, 23:33
Фейк про тест на кров – гаряча суперечка Богословської з Тетяною Даниленко
ZIK
ZIK

Екс-нардеп Інна Богословська заявила, що націоналісти хочуть робити тест на кров, аби визначати приналежність до української нації. Журналіст Тетяна Даниленко назвала цю інформацію фейком і звинуватила політика в поширенні неправдивої інформації.

Про це в ефірі програми «Не Дебати» заявила народний депутат України III, VI та VII скликань Інна Богословська.

«Націоналісти хочуть робити спеціальні тести на кров, аби визначати національність. Я знаю про це і з особистих зустрічей, і з Фейсбуку. Так склалося, що багато працюю з націоналістами», — каже Інна Богословська.

На це журналіст Тетяна Даниленко зауважила: «Тобто у вас немає точких джерел, на які ви можете вказати?».

Такій фразі обурилася політик: «Давайте я вам завтра надішлю з Фейсубку конкретні... Чи ви хочете, щоб я зараз посилалася на якийсь акаунт? Тетяно, не маніпулюйте, ви ж знаєте, що те, про що я говорю — правда».

«Я не бачила жодної націоналістичної сили, яка заявляла про подібні речі. Навіть з крайнього спектру», — наголосила Тетяна Даниленко.

«Зробіть моніторинг українського Фейсбуку», — відповіла Інна Богословська.

«В українському Фейсбуці погрожують, займаються шеймінгом», — зазначила Тетяна Даниленко, натякаючи на те, що посилання на акаунт не може бути доказом позиції принаймні якоїсь із політичних сил.

Екс-нардеп у відповідь змінила акцент: «Тетяно, я перестала до вас ходити на ефіри, тому що ви перекручуєте. Я не хочу з вами у такому плані спілкуватися».

Тетяна Даниленко тут же підхопила й цю тему: «Ви були нещодавно у мене на ефірі».

Богословська ж продовжила: «Це моя позиція! Ви, як досвідчений журналіст не знаєте моєї історії. Я політиці не 20 років, як ви кажете, а 11. Ви забиваєте людям голову дурнею і поводите себе безвідповідально», — додала екс-нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 18:31 :49