Новини » Львів 28 березня, 2019, 19:12 блоги
18-річний «терорист» у маршрутці, який любить гамати
Юрій Мартинович
репортер, оператор, письменник
Маршрутка у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Маршрутка у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Інколи люди таке цікаве читають у маршрутках, що страшно стає. Ні, я не люблю заглядати у чужі телефони та у чужі відкриті книжки, але, коли стоїш над кимось і немає де очей подіти, то бачиш те, що бачиш.

Стоячи так вчора над одним студентом, я побачив, що він намагається від мене приховати те, що читає у телефоні. Така поведінка мене ще більше зацікавила. Я подумав, що то якась любовне листування із провокативними фото. Однак виявилося, що не фіалки у голові студента.

Коли він крутив сторінку, то я зауважив, що там крок за кроком щось розписано. Коли він знову крутнув стрічку, то там великими літерами писало: «Как создать ядерную бомбу в домашних условиях».

Все, приїхали, 18-річний терорист у маршрутці! Я вже думав, що пора СБУ дзвонити, щоб ті почали «думати», але, коли студент зайшов на наступний сайт, то зрозумів – можна розслабитися.

Хлопець почав дивитися відео про «смачну домашню випічку».

Справді, всім відомо, що кожному «терористу» треба смачно поїсти перед тим, як зробити свою атомну бомбу. Всю подальшу частину дороги голодний студент уважно вивчав рецепти. Коротше, якійсь дівчині дуже пощастить із цим молодим генієм кулінарії, який навіть цікавиться про те, як у домашніх умовах приготувати «ядерну бомбу»

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 08:16 :57