Новини » Політика 27 березня, 2019, 23:05
Жебрівський про скандальну заяву Луценка: Це не забудеться для дійових осіб
ZIK
ZIK

Ситуація з так званим «списком Йованович» не буде мати негативних наслідків для України. Це скоро забудеться. Але для дійових осіб це точно не забудеться.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив колишній аудитор НАБУ Павло Жебрівський.

Пан Жебрівський, коментуючи заяву Юрія Луценка про те, що посол США в Україні Марі Йованович вручила йому список тих, кого не можна притягати до відповідальності, зазначив, що в цій заяві Луценко виступив як політик, але не як Генеральний прокурор. На думку Жебрівського, таку заяву мав би зробити міністр закордонних справ.

«Генпрокурор має мати імунітет і незалежність. Він має бути найкращим і найфаховішим юристом у державі. Від структури, яку він очолює, залежать долі людей і доля країни. Тому я думаю, що в цій частині із такими заявами мав би виступати міністр закордонних справ, а не Генпрокурор. Він виступив як політик. А якщо потрібне якесь «вкидання», то для цього є народні депутати. Вони можуть висловити свою точку зору і зробити певний вкид в інформаційний простір», – зауважив гість програми.

Колишній аудитор НАБУ сподівається, що Луценко дотримається свого слова – буде Генпрокурором лише 2 роки і піде в політику. На думку Жебрівського, в політиці від Юрія Луценка буде більше користі.

Також пан Жебрівський спрогнозував, чи заява Луценка про так званий «список Йованович» матиме якісь негативні наслідки для України:

«Я не думаю. На сьогоднішній день ця ситуація врівноважилась. У тих же суперництвах республіканців із демократами це один із аргументів на користь однієї сторони. Завтра буде новий аргумент на користь іншої сторони. І це забудеться. Але для дійових осіб це точно не забудеться», – підкреслив Павло Жебрівський.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив в інтерв’ю американському телеканалу Hill.TV, що посол США в Україні Марі Йованович вручила йому список тих, кого не можна притягати до відповідальності (do not prosecute list).

Натомість у посольстві США прокоментували скандальну заяву Луценка й наголосили, що заява Генерального прокурора України Юрія Луценка про те, що чинний посол Сполучених Штатів Америки Марі Йованович передала йому перелік «недоторканних» для правосуддя осіб не відповідає дійсності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 18:34 :04