Новини » Світ 154 Читать эту новость на русском

Японія передала українським госпіталям сучасне медичне обладнання

Уряд Японії за сприяння ООН передав на потреби військових госпіталів Збройних сил України сучасне медичне обладнання - апарат для штучної вентиляції легенів, наркозно-дихальний апарат та набори для надання екстреної медичної допомоги.

Про це йшлося під час церемонії вручення обладнання керівництву Головного військового клінічного госпіталю за участю міністра оборони України Степана Полторака та Надзвичайного і Повноважного посла Японії в України Такаші Кураі, повідомляє Укрінформ.

Степан Полторак подякував народу Японії за допомогу та наголосив: «З першого дня агресії РФ проти України Японія є надійним партнером, підтримує наші прагнення до територіальної цілісності та незалежності... Протягом останніх років ми регулярно отримуємо допомогу, яка значно підвищує наші можливості у наданні медичної допомоги як для військовослужбовців, які виконують важливі завдання в Операції обʼєднаних сил, так і для місцевого населення, яке звертається до наших медичних закладів».

Начальник клініки невідкладної медичної допомоги Головного військового клінічного госпіталю Олександр Бугай розповів, що передані два апарати є надсучасними та суттєво полегшать роботу військових медиків.

«Апарат для штучної вентиляції легенів має інтелектуальне оснащення, що допомагає проводити вентиляцію легень як короткострокову, так і довгострокову. Завдяки інтелектуальним налаштування він дає можливість в режимі онлайн корегувати ті потреби, які необхідні для пацієнта», – повідомив начальник клініки.

За його словами, наркозно-дихальний апарат також має інтелектуальне оснащення, завдяки чому лікарі можуть вводити інгаляційну анестезію, не побоюючись завдати шкоду пацієнту. «Система не дає можливості передозувати інгаляційний анестетик. Він дуже простий у використанні, має сім параметрів штучної вентиляції легенів, що дозволяє проводити анестезію різних частин тіла», – розповів Бугай.

Додамо, у Японії стався вибух на базі морської піхоти США

Loading...
Loading...
Loading...