Новини » Політика 27 березня, 2019, 0:30
В Україні немає корупції, є лише жлобство, – Володимир Петров
ZIK
ZIK

В Україні немає корупції, а є дрібне містечкове жлобство. Корупція є у всьому світі і вона може працювати на державу.

Про це в ефірі програми на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Володимир Петров.

На запитання ведучого про те, як подолати корупцію в оборонній сфері, пан Петров сказав, що корупцію неможливо перемогти в оборонній і будь-якій іншій сфері.

«Корупція – це дуже сильний механізм внутрішньої взаємодії різних структур, людей і сімей. В Україні корупції немає, а є дрібне, містечкове жлобство. Валізи, які заносять в кабінети це не корупція, це жлобство», – зазначив політтехнолог.

За його словами, корупція є у всьому світі. І вона може працювати на державу, якщо правильно її використовувати. Однак, пан Петров вважає, що ми вимушені називати наше жлобство корупцією, тому що нам щось потрібно називати корупцією.

«Корупція по-американськи це коли судовий процес виграє прокурор чи адвокат, який грає з суддею в гольф. Корупція по-швейцарськи це коли в одному батальні чи роті служить кондитер і прем’єр-міністр, і кондитер може подзвонити прем’єр-міністру і без грошей вирішити якесь людське питання. А прем’єр вирішить його не тому, що йому це вигідно, а тому що це питання потрібно вирішити з позиції людини», – розповів Петров.

Також на його думку, що одна із найбільших проблем України називати речі термінами, які такими не є. Він зауважив, що наприклад, в Конституції написано, що у нас розділена держава і церква, але це не так. Насправді у нас така сама історія як в Росії.

«Кажуть, що надра належать народу, а насправді вони не належать народу, ми платимо за російський газ. Ми кажемо, що у нас є внутрішня політика, а насправді це містечкові політичні інтриги. Давайте називати речі своїми іменами», – констатував гість програми.

Нагадаємо, як свідчать результати спільного опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи Рейтинг, проведеного 5-14 березня 2019 року, 84% українців братимуть участь у виборах Президента України 31 березня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 11:02 :25