Новини » Львів

У Дрогобичі керівникам дитсадків презентували нову систему е-реєстрації дітей

З 1 квітня у м. Дрогобич дошкільні начальні заклади переходять на систему е-реєстрації дітей blockchain. Нововведення ініційоване Дрогобицькою міською радою задля того, аби повністю унеможливити будь-яке фальсифікування даних.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу організаційного відділу виконавчого комітету міської ради.

З цього приводу у міській раді провели нараду з керівниками дошкільних начальних закладів Дрогобича та Стебника.

Зі слів заступника міського голови Василя Качмара, багато хто з батьків зіштовхнулись з неможливістю віддати свою дитину у садочок, оскільки їх черга у списку постійно зміщувалась. Тому вирішили глобально підійти до цього питання і зробити все для того, аби батьки прозоро реєструватись у ДНЗ.

Система е-реєстрації дітей, яка до цього часу функціонувала у ДНЗ, зовсім не захищала персонально дані заявника, окрім цього була недосконалою щодо прозорості черги. Відтак у всій сфері освіти впроваджують нову систему на технології blockchain, яка унеможливлює фальсифікацію даних або ж їх не конфіденційність.

Начальник відділу ІТ та аналізу виконавчого комітету міської ради Станіслав Гайдер презентував керівникам ДНЗ, на яких принципах працює система та як нею скористатися як працівникам ДНЗ, так і батькам.

Посадовець повідомив, що прийом заявок здійснюватиметься лише через е-систему у режимі онлайн.

Про систему роботи щодо прийому дітей у дошкільні навчальні заклади загалом поспілкувався з освітянами представник відділу освіти ВК ДМР Ярослав Гевко.

Підбиваючи підсумки наради, Василь Качмар наголосив, що прийом дітей з інших населених пунктів у дошкільні навчальні заклади міста здійснюватиметься на підставі рішення органу місцевого самоврядування території щодо міжбюджетних трансфертів за надані освітні послуги їхнім мешканцям.

Loading...