То феномен якийсь: прийшла людина на концерт і втикає в телефон

Була сьогодні на концерті в оперному театрі. Згадувала багато каратиста Ярослава Горуну. Хто призабув – у травні минулого року він в кінотеатрі наваляв сусіду за те, що той багато розмовляв під час сеансу. Так от, я думала щось типу: «Чо я не Горуна? Я тоді б виривала телефони в глядачів і викидала в оркестрову яму».

Жарти це, звісно. Ну, але люди зовсім не рефлексують свої дії або не поважають ближнього. Ні того ближнього, що на сцені, ні того, що сидить навколо.

Я не знаю, як то акторам чи співакам, коли частина глядачів в залі втикає в телефони. Або фоткає їх зі спалахом. Мабуть вже звикли. Або просто терплять. Але мені як глядачу «зварювальний апарат» телефона в темноті спричиняє дискомфорт. Очі напрягаються. Ну, і просто відволікає.

То феномен якийсь: прийшла людина на концерт чи виставу, заплатила за це гроші і втикає в телефон. Хм... Або знімають на телефон фрагмент концерту. Нашо?! Якість такого запису сумнівна. В YouTube можна ту ж самe пісню послухати в чудовій якості.

Десь читала в якогось психолога, що зйомки подій (концертів/вистав/дитячих свят) – це неусвідомлена спроба привласнити дійсність, законсервувати і піддати повному контролю. Можливо так.

Одним словом, варто відбирати телефони на вході в заклади культури. Тре такі шафки поробити, як в супермаркетах на сумки, але малесенькі/

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...