Новини » Економіка 242

Рева пояснив, що змінить уряд в системі виплати субсидій

Фото: dpchas.com.ua

Кабінет Міністрів має намір внести зміни в систему призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП), повідомив 26 березня, на брифінгу в Києві міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Про це пише Новое время з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Зміни, зокрема, передбачають, що в разі, якщо субсидіант допускав прострочення з оплати комунальних послуг при отриманні монетизованої субсидії, то на наступний період субсидія призначатиметься знову в безготівковій формі. Рева підкреслив, що зараз субсидія не призначається, якщо у домогосподарства є місячне прострочення з оплати комунальних послуг.

«Думаю, ми внесемо зміни, і той, хто допускав прострочення з виплатами, маючи на руках гроші, які їм виплатили, будуть протягом наступного року отримувати субсидію вже в безготівковій формі», – зазначив він.

Якщо після закінчення цього періоду виплати нормалізуються, субсидіант знову зможе почати отримувати виплати в грошовій формі, додав міністр.

Крім цього, планується передбачити, що якщо несплата буде пов’язана з донарахуваннями в платіжках за газ в зв’язку з рішенням суду, такі прострочення не враховуватимуться при призначенні субсидії.

Читайте також: Сприятиме інфляції. Українці отримуватимуть готівку замість субсидій

ЯК зазначалося, 27 грудня 2018 року Кабінет міністрів України затвердив механізм монетизації субсидій для кінцевого споживача. Виплата субсидій готівкою почалася з 1 березня 2019 року.

Нагадаємо, міністр Андрій Рева повідомив про суми виплат з монетизації субсидій.

Loading...
Loading...
Loading...