Новини » Події

На Житомирщині сільський голова погорів на майже мільйон грн хабара

Фото: npu.gov.ua

На Житомирщині затримали сільського голову за хабар майже у мільйон гривень. Посадовця викрили оперативники управління захисту економіки в Житомирській області Нацполіції.

Про це сьогодні, 27 березня, повідомив Сергій Малина, керівник Управління захисту економіки в Житомирській області, - передає прес-служба відомства.

Під час слідства було встановлено, що за вирішення земельного питання сільський голова вимагав від представника фермерського господарства неправомірну вигоду. Зокрема, за передачу йому в оренду 116 га невитребуваних земельних часток (паїв) останній повинен був надати 35 тисяч доларів США (еквівалент у національній валюті 949 тисяч гривень). Лише за умови отримання коштів, фермерське господарство зможе орендувати землі.

Фото: npu.gov.ua
Фото: npu.gov.ua

«У вівторок, 26 березня, оперативники Управління захисту економіки в Житомирській області, детективи слідчого управління Поліція Житомирської області за процесуального керівництва прокуратури Житомирської області затримали фігуранта під час одержання другої частини хабара – 30 тисяч доларів США. Крім того, раніше було задокументовано одержання сільським головою 5 тисяч доларів США», – повідомив керівник УЗЕ.

Також, під час обшуку за місцем проживання затриманого правоохоронцями було вилучено понад 10 тисяч доларів США, 10,5 тисяч гривень та 5 тисяч російських рублів, у тому числі частину з першого «траншу» – понад 3,5 тисяч доларів США.

Фото: npu.gov.ua
Фото: npu.gov.ua

Сільського голову затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України та орання запобіжного заходу.

Loading...