Новини » Світ 27 березня, 2019, 1:12
Мін’юст США обіцяє опублікувати деталі розслідування Мюллера «найближчими тижнями»
Роберт Мюллер
Роберт Мюллер

Генеральний прокурор США Вільям Барр планує опублікувати для широкого загалу версію розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера про ймовірне втручання Росії в президентські вибори 2016 року через декілька тижнів, а не місяців.

Про це повідомляє Reuters, пише Українська правда.

Барр вже опублікував власний висновок основних тез доповіді. Однак він сказав, що потребує більше часу для розгляду звіту, щоб визначити, у якому обсязі його можна буде оприлюднити. Це він збирається зробити найближчими тижнями.

Також Барр сказав, що не збирається надсилати копію розслідування Мюллера Білому дому.

Нагадаємо:

Американські спецслужби дійшли висновку, що Росія втрутилася у президентську гонку 2016 року, намагаючись обернути результати виборів на користь Дональда Трампа. Росія заперечує втручання у вибори.

У листопаді адвокати Білого дому надали Мюллеру письмові відповіді Трампа на питання про втручання РФ у вибори 2016 року. Трамп заявив що відповіді на питання Мюллера давав особисто.

Згодом адвокати Трампа заявили, що президент США більше не відповідатиме на додаткові питання у ході розслідування про втручання РФ у вибори-2016.

The New York Times, посилаючись на інформацію з документів, представлених в Конгрес США і дані суду і звинувачення, пов’язані з розслідуванням можливого втручання іноземців у вибори, підрахувала, що під час президентської кампанії 2016 року і після виборів Трамп та його оточення контактували з представниками РФ і WikiLeaks або їх посередниками не менше 100 разів.

Трамп закликав опублікувати доповідь щодо розслідування втручання РФ у американські вибори.

За підсумками розслідування, проведеного спецпрокурором Робертом Мюллером, ані президент США Дональд Трамп, ані будь-хто з його помічників не вступали у змову і не координували втручання Росії у вибори 2016 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 15:01 :07