Новини » Політика 27 березня, 2019, 13:43
Гройсман про зарплати військових: Найціннішими в армії є солдати
ZIK
ZIK

Україна – мирна держава, але для того, щоб постояти за себе їй потрібна армія. Будь-який воро, перед тим, як напасти, має добре подумати про наслідки.

Про це під час засідання Кабміну, яке транслював телеканал ZIK, заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Доволі серйозним питанням є посилення озброєння українського війська за рахунок проведення розслідувань, конфіскації деяких озброєнь РФ.  Це величезний внесок в нашу оборонну здатність. Я думаю, що тут позиція уряду є монолітною», – каже Володимир Гройсман.

Вчора була п’ята річниця створення Національної гвардії, звертає увагу очільник Кабміну.

«Коли бачиш, наскільки сьогодні укомплектовані війська, розумієш, що багато речей роблять нашу країну сильною», – коментує Володимир Гройсман.

Наша відмінність від інших країн в тому, що Україна – мирна держава, зазначає прем’єр-міністр.

«Тому мусимо бути сильними. Аби будь-який ворог перед тим, як напасти, добре подумав про те, якою буде відповідь», – підкреслює Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр наголошує: найціннішим в оборонній сфері України є солдат.

«Що найцінніше в українському війську? Солдат. Тому ми вчора переглянули фінансове забезпечення нацгвардійців, військових. Приблизно у вісім разів збільшилося фінансування, а також зросла зарплата. Цього ще не достатньо. Але ми вийдемо на серйозний результат спільними зусиллями з Президентом, Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ», – додає Володимир Гройсман.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що пріоритетом для Уряду у співпраці з місцевими самоврядуваннями є культурні напрямки, освіта та спорт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 20:30 :35