Новини » Політика 27 березня, 2019, 13:23
Гройсман: Понад 2650 об'єктів спортивного призначення побудовано за кошт держави
ZIK
ZIK

Підтримка національної культури, творчості, осучаснення освітніх закладів, розвиток спорту – все це пріоритетні напрямки для уряду. Разом із місцевими самоврядуванням необхідно розбудовувати нову інфраструктуру.

Про це під час засідання Кабміну, яке транслював телеканал ZIK, заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Важливо, аби сотні мільярди гривень, які були передані на місцевий рівень, були стратегічно правильно використаними, в інтересах громадян. Є чіткі механізми державної підтримки. Ми віддали кошти в місцеві бюджети, окремо маємо інструменти допомоги через дофінансування. Тут постає питання про Державний фонд регіонального розвитку, соціально-економічні субвенції та пріоритети», – каже прем’єр-міністр.

Серед важливих напрямів голова Кабміну виділяє нову українську школу.

«Ми визначаємо субвенцію – мільярд 280 мільйонів гривень на цей рік. Кошти підуть на те, щоб в 1-4 класах з’явилося нове якісне середовище: меблі, матеріали тощо. Ми робимо це разом з місцевим самоврядуванням», – пояснює прем’єр-міністр.

Важливо, щоб місцеве самоврядування не стояло осторонь інших сфер життя, наголошує Володимир Гройсман.

«Нині дуже модно інвестувати в дороги. Беззаперечно, це також наш пріоритет. Але точно не можна забувати про підтримку національної культури, творчості, освітні заклади для дітей, спорт», – перелічує прем’єр-міністр.

Не можна забувати про фізичну культуру, звертає увагу Володимир Гройсман.

«Іноді я чую про те, що місцеві влади не хочуть фінансувати культуру, спорт, мовляв ми висаджуватимемо туї, всі будуть це бачити. Це неправильно. Найважливіше – інвестувати в людину», – прем’єр-міністр.

За рахунок децентралізації, державної підтримки було побудовано більше, ніж 2 650 об'єктів спортивного призначення, зазначає Володимир Гройсман.

«Це і нові стадіони, спортзали, відремонтовані об’єкти спортивного призначення. Ми зробили це впродовж останніх років. Втім, необхідно виконати в десять разів більше. Для цього потрібно підтримувати чіткі пріоритети і разом з місцевим самоврядуванням будувати нову інфраструктуру. Сьогодні треба інвестувати в культуру, освіту, медицину. Кошти є. Залишається їх якісно використати», – додає прем’єр-міністр.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що на ремонт доріг передбачено 55 млрд. грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 14:19 :40