Новини » Політика 27 березня, 2019, 15:28
Чубаров: Мета ФСБ – масове залякування людей в Криму
ZIK
ZIK

Окупанти з 2014 року у Криму намагаються поставити на коліна кримсько-татарський народ і сподіваються на те, що через страх переможуть. Саме тому, завдяки ФСБ, вони реалізовують свій план і переходять до таких масових акцій залякування, як сьогодні на околиці Сімферополя.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Сьогоднішнє масове вторгнення в будинки кримських татар стало наймасштабнішим за останні п’ять років і має конкретні завдання, які переслідують російські окупанти з 2014 року. Адже вони все ще намагаються поставити на коліна кримсько-татарський народ і сподіваються на те, що через страх, який вони хочуть вбити в голову людям, досягнути того, що кримські татари покинуть свої домівки і поїдуть за межі півострова і своєї землі», – сказав Чубаров.

За його словами, оскільки люди все одно здійснюють спротив окупаційній владі, російські окупанти час від часу переходять до масових акцій залякування.

«Сьогоднішня акція є залякуванням кримських татар. А також, це є новим підкиданням пояснень ФСБ на зовні, що, мовляв, вони борються не з кримськими татарами, а з тими, хто пропагує якісь ідеології терористичного характеру. Тому, загалом, це є справжнім обличчям російського окупаційного режиму, який не, дай Боже, може поширитися і на інші українські землі або на землі інших сусідів РФ», – наголосив він.

Також він розповів, що наразі близько 20 осіб забрали у відділення ФСБ, яких імовірно сьогодні посадять до СІЗО.

«Думаю, що вже після обіду почнуться суди, оскільки багатьом із затриманих висувають звинувачення в приналежності до екстремістських організацій або здійсненні терористичної діяльності. І це дуже сувора стаття за кримінальним кодексом країни-окупанта», – зазначив він.

Щоб висловити своє обурення, він також зауважив, що люди вийшли на вулиці, де їх почала залякувати поліція.

«ФСБ розшукує ще двох кримських татар, яких не було вдома, і в місцевого населення таке враження, що відбувається друга світова війна. Адже спецпризначенці заходять в кожний дім і розшукують цих двох людей. Населення вийшло на вулиці, щоб висловити свій протест та обурення такими незаконними діями, але тут же приїхали поліцейські машини, які попереджають про несанкціонований мітинг. І це якраз є яскравим прикладом, як себе поводить окупаційна влада в українському Криму», – додав Чубаров.

Нагадаємо, в анексованому Криму сьогодні ФСБ РФ проводить щонайменше 22 обшуки у будинках кримськотатарських активістів. Журналіст Антон Наумлюк також повідомив, що співробітники Федеральної служби безпеки Російської Федерації у взаємодії з підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Федеральної служби військ національної гвардії Російської Федерації 27 березня в рамках порушених кримінальних справ проводять обшуки за місцями проживання прихильників забороненої в Росії міжнародної терористичної організації «Хізб ут-Тахрір аль- Ісламі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 20:19 :53