Новини » Львів 27 березня, 2019, 17:55
Активісти Львівщини заявили, що не допустять провокацій під час візиту Порошенка
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Понад 30 громадських організацій Львівщини заявили, що не допустять провокацій під час візиту до Львова кандидата та чинного Президенти України Петра Порошенка.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Учасник АТО та активіст Олег Дудка розповів, що завтра, 28 березня, понад 30 громадських організацій Львівщини не допустять порушення громадського спокою, яке може мати місце, через так званих «тітушок» у зв’язку із приїздом Президента України Петра Порошенка.

«Завтра у нашому місті багато заходів, які пов’язані із виборами. Апофеозом буде зустріч біля Оперного театру з Петром Порошенком. Ми, громадськість Львова, а це 30 громадських організацій, хочемо заявити свою позицію, що завтрашній захід має відбутися мирно, без присутності тітушок. Закликаємо всіх дотримуватися порядку та спокою», – сказав Олег Дудка.

Керівник «Правого сектору» у Львівській області Тарас Хамер заявив, що вони не збираються «охороняти Порошенка».

«Ми не збираємося охороняти Порошенка. Особисто у мене до нього антипатія. Але прецедентом до нашого заклику стало те, що відбулося в Івано-Франківську, коли там був Президент. Незрозумілі люди поприїжджали і почали кидатися на активістів. Поліція прибігла вже після, коли були вчинені протиправні дії. А потім всі почали розводити руками. Ми тут зібралися і заявляємо, що такого у Львові не буде. Ми виявимо як тих, хто може це зробити, так і тих хто, не дай Боже, вдасться до таких дій. Задіємо певні заходи. Ми не перебираємо на себе функції правоохоронних органів, не будемо замінювати поліцію чи спецслужби. Ми просто по-людськи вийдемо і так само виявимо свою позицію. А позиція наша полягає у тому, щоб у Львові був спокій протягом цього тижня і подальшого періоду, який пов’язаний з виборами», – повідомив Тарас Хамер.

Про конкретні заходи безпеки, до яких громадські організації вдаватимуться, активісти відмовилися говорити, сказавши лиш, що це дієві методи.

Натомість Національний корпус Львівщини планує завтра провести мирну акцію протесту «Свинарчуків за ґрати».

«Під час проведення зустрічі із Президентом України ми проведемо акцію «Свинарчуків за ґрати». Це Всеукраїнська кампанія. У всіх містах ми зустрічаємо Президента, щоб задати йому два простих питання: де відрубані руки корупціонерів і коли Свинарчуки сядуть за ґрати? Я, як організатор акції, заявляю, що наша акція несе лише мирний характер і регламентується законами України. Я радий, що у Львові є свідома громада і учасники бойових дій, громадські організації, які розуміють складність і бачили прецеденти з тітушками в інших містах. Ці свідомі активісти під час візиту Президента до Львова будуть нам допомагати у збереженні спокою та дотримання громадського порядку для недопущення провокацій», – заявив начальник штабу Національного корпусу Львівщини Святослав Сірий.

Також Сірий підкреслив, що вони не будуть нічим закидати Порошенка, лиш виявлять свою позицію мирним шляхом. Представники Нацкорпусу очікують, що завтра на їх акцію прийде 500 осіб.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Нагадаємо, що завтра, 28 березня, на Львівщині перебувати Президент України Петро Порошенко. О 17:30 на проспекті Свободи очікується проведення мітингу на підтримку кандидата у Президента Петра Порошенка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-15 21:39 :38