Зеленський публічно почав робити політичне «харакірі», – політолог Бондаренко

ZIK

Оскільки на півдні і сході України найбільш загострене відчуття справедливості, у Зеленського там найвищий рейтинг.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Костянтин Бондаренко.

Він зауважив, що високий рейтинг Володимира Зеленського на півдні і сході України пояснюється наступними чинниками:

«Він російськомовний у побуті, він не є людиною, яка виразно демонструє націоналістичні погляди, в любові до Бандери він не помічений. Йому спеціально сформували такий образ. Ще один момент – саме в цих регіонах найбільш загострене відчуття справедливості», – підкреслив Костянтин Бондаренко.

Високий рейтинг у Зеленського й через те, додав експерт, бо його сприймають як головного героя серіалу «Слуга народу», а не як реальну людину.

«Люди голосуватимуть скоріш не за Зеленського, а за Голобородька. І коли у людей питають, чому ви голосуєте за Зеленського, вони прямо говорять, що у нього програма цікава, повторюючи сценарій фільму», – зауважив політолог.

Ще однин момент, який впливає на високий рейтинг Зеленського, продовжив Бондаренко, це розбалансованість східного електорату, який уже відійшов від ідеї реваншу.

«Зараз він хоче бачити при владі людей, які не представляють реванш, а представляють альтернативу до нинішньої влади», – певен політолог.

Водночас Костянтин Бондаренко додав, що протягом останнього тижня Зеленський наробив багато дурниць, які явно не сподобаються його виборцям на півдні і сході.

«Насамперед, коли він вийшов на спільну зустріч із журналістами разом із Лещенком та іншим людьми, які на південному сході сприймаються доволі скептично. Другий момент – він фактично підтримав Уляну Супрун, яка на півдні і сході сприймається, як червона ганчірка. Тобто є багато моментів, які вказують на те, що Зеленський публічно почав робити політичне «харакірі», – підкреслив політолог Бондаренко.

Нагадаємо, Загід Краснов заявив, що Зеленський у другому турі програє і Тимошенко, і Порошенку.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...