Новини » Події 26 березня, 2019, 17:37
Затриманий в Польщі російський злодій в законі став громадянином України

Російський злодій в законі Роман Кащєв, затриманий в Польщі, незаконно отримав українське громадянство.

Про це повідомляє Національна поліція, зазначаючи, що наразі громадянство вже скасоване.

Правоохоронці виявили, що посадовець Державної міграційної служби за хабарі виготовляв закордонні паспорти в обхід установленого порядку. Під час затримання посадовця у його автомобілі поліція знайшла закордонний паспорт на ім’я 44-річного уродженця Російської Федерації. Як з’ясували згодом, зазначені у паспорті дані належать особі, яка переховувалась від правосуддя за вчинення низки тяжких злочинів.

У кримінальному світі злодій відомий за прізвиськами «Рома Кривой», «Рома Краснодарський» та «Кащей». Громадянство України чоловік отримав нібито тому, що тут народився його батько. До міграційної служби він подав копію паспорта громадянина Ізраїлю, який значиться викраденим, та свідоцтво про народження у Московській області, яке насправді не видавалось.

У Росії він оголошений у міжнародний розшук за скоєння низки злочинів: організація злочинного угрупування, вимагання, злочини пов’язані з незаконним обігом зброї та наркотиків. За це йому загрожує довічне позбавлення волі. Наразі росіянин затриманий правоохоронцями на території Польщі, де вирішується питання про екстрадицію до РФ.

Його українське громадянство скасоване, а дані паспорту внесені до бази Інтерпол, як недійсні.

Російські ЗМІ називають Кащєва «найближчим спільником» Аслана Усояна на прізвисько Дід Хасан, вбитого у 2013 році.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 05:25 :16