Новини » Події 26 березня, 2019, 9:49
Заарештований кримськотатарський активіст Бекіров спить сидячи через задишку, – адвокат
facebook.com/islyam.velilyaev
facebook.com/islyam.velilyaev

Кримськотатарського активіста Едема Бекірова необхідно перевести на стаціонар до лікарні для обстеження та лікування, заявив його адвокат Іслям Веліляєв. Незважаючи на переведення з камери до медсанчастини СІЗО, у кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого російські силовики затримали на окупованому півострові, загострилися хвороби.

Про це повідомив адвокат Бекірова Іслям Веліляєв на своїй сторінці у Facebook.

«Минулого тижня ми домоглися переведення Бекірова Едем ага з камери 58 («двійка» у 8 кв.м), де утримувався спільно з іншим політв’язнем Сервером Мустафаєвим, до медсанчастини СІЗО м. Сімферополь, камера 117 (де раніше утримувався фігурант справи «Веджіє Кашка» Дегермеджі Бекір ага). Сьогодні я відвідав Едем ага. Він повідомив мені про те, що в п’ятницю його вивозили на обстеження в лікарню ім. Семашка, де був оглянутий лікарем ендокринологом і кардіологом, а також йому зробили УЗД серця. Як відомо, з моменту минуло понад 100 днів, 100 днів фактичних тортур. Ускладнюється хвороба серця і діабет. Мучить задишка, що супроводжується «алергічним» кашлем, через що Едем ага спить сидячи (!!!!). Безумовно, медсанчастина СІЗО – це далеко не лікарня. Тому зараз архіважливо докласти всіх зусиль для переведення Едем ага на стаціонар до лікарні для проходження належного медичного обстеження та лікування», – написав адвокат.

Також він зазначив, що, попри все це, Едем ага проявляє стійкість і терпіння, а також висловив слова подяки всьому кримськотатарському народу і всім, хто небайдужий до його долі і долі всіх абсурдно переслідуваних у Криму.

«Я багато разів заявляв і писав, про те що все, що відбувається з нашим співвітчизником Бекіровим Едем ага – ніщо інше, як «погано зрежисована вистава», але, на жаль, на кону такої вистави – людське життя», – заявив адвокат.

Нагадаємо, кримськотатарського активіста Бекірова перевели в медчастину СІЗО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 20:29 :23