Новини » Політика 26 березня, 2019, 19:50
Виборці Зеленського «заряджені» на чотири гасла, – нардеп Лапін
ZIK
ZIK

Спостерігаючи за ситуацією з виборцем Володимира Зеленського, можу зробити висновок, що це люди, які «заряджені» на чотири гасла без аргументації тих чи інших позицій.

Таку думку висловив народний депутат України Ігор Лапін у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат зауважив, що провів у себе в окрузі багато зустрічей із близько двома тисячами людей. Відтак припускає, що ситуація на Волині може частково відрізнятися від результатів заявлених рейтингів.

«У місті Луцьк настрої населення часто не співпадають із показником загальних рейтингів. Наприклад, щодо підтримки колишніх представників «Партії регіонів», то вони матимуть досить низькі відсотки, оскільки Волинь – це Західна Україна, і максимум, що вони можуть отримати – це 1,5%. Щодо підтримки Анатолія Гриценка, то вона приблизно така ж, як показує соціологія – в межах 6%», – зазначив Лапін.

Політик підкреслив, що він не проводив опитування. Але саме така думка у нього склалася після особистого спілкування з людьми.

«Щодо трійки лідерів, то ситуація приблизно така ж, як і в опитуванні. Єдине, не погоджуюся з підтримкою Зеленського у 30% голосів. Припускаю, що він отримає не більш як 20% при найсприятливіших розкладах голосування», – прогнозує народний депутат.

Він зізнався, що досить багато спілкувався із «ядерним» електоратом різних кандидатів. Відтак, спостерігаючи за ситуацією із виборцем Володимира Зеленського, робить висновок, що це люди, які «заряджені» на чотири гасла без аргументації тих чи інших позицій.

«Перше гасло – «Ви все брешете – це неправда!», друге – «Він ще навчиться!», третє – реакція на аргументи проти кандидата Зеленського – «Ну то й що!» і четверте гасло – залежно від обставин може варіюватися.

Також люди розуміють, що якщо вийде невелика різниця між другим і третім місцем, то є ймовірність протестів. Адже вже протягом місяця населення заряджають на те, що все буде сфальсифіковано», – підкреслив Ігор Лапін.

Нагадаємо, НАЗК заявило, що у фінансуванні виборчого фонду Володимира Зеленського виявлено порушення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 15:00 :52