Новини » Львів 183

У Львові зустрінуться керівники митних органів шести країн Європи

Керівники митних адміністрацій України, Болгарії, Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини зустрінуться у Львові.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Це перша зустріч на рівні керівників у такому форматі. Метою зустрічі є координація дій митних адміністрацій країн-учасниць у боротьбі з контрабандою, у тому числі контрафактного алкоголю та тютюнових виробів, зброї, наркотичних речовин та бурштину, взаємодії митниць, питання спільного митного контролю для спрощення перетину кордону громадянами та сприяння торгівлі, міжнародна співпраця країн – учасників зустрічі та в цілому України та ЄС.

28 березня журналісти, представники ЗМІ зможуть взяти участь в роботі заходу з 11:45 в приміщенні Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Вхід та розміщення представників ЗМІ для участі в роботі зустрічі розпочнеться з 11:15.

Крім цього, о 13:00 учасники заходу зроблять підхід до представників ЗМІ, оголосять спільну заяву за підсумками зустрічі та нададуть відповіді на запитання.

Довідка ІА ZIK.

Акредитація журналістів  проводитиметься до 17:30  27.03.2019 р. за телефонами 297-38-96, 297-35-86, 297-36-52 або за електронною поштою [email protected] (відділ прес-служби ГУ ДФС у Львівській області).

Loading...
Loading...
Loading...