Новини » Світ 26 березня, 2019, 12:57
У Франції знесуть незаконно збудований маєток, вартістю 57 млн євро

Французький суд виніс рішення про знесення величезного маєтку в стилі ренесанс на півдні Франції, вартістю 57 мільйонів євро і дав власникові 18 місяців на руйнування власності.

Про це повідомляє Le Parisien, передає Європейська правда.

Апеляційний суд муніципалітету Екс-ан-Прованс ухвалив рішення, що «Шато Дітер» в Грассі, місті на Французькій Рив’єрі, має бути знищено, власнику нерухомості Патріку Дітеру дали півтора роки на це.

На даний момент шато займає площу в 3000 квадратних метрів. Раніше це був скромний заміський будинок площею 200 квадратних метрів, який після перебудови Дітера перетворився на палац.

На території є басейн, вертолітний майданчик і дорога довжиною 600 метрів – все це було побудовано незаконно в охоронюваній лісистій місцевості.

У зв’язку з тим, що роботи проводилися незаконно, французькі суди винесли рішення про «відновлення приміщень шляхом знесення всіх побудованих об’єктів», які з’явилися з 2005 року.

Дітеру, який також був оштрафований на 450 тисяч євро, загрожує додатковий штраф у розмірі 500 євро за кожен день, що перевищує 18-місячний термін, встановлений французькими судами.

Державний обвинувач П’єр-Жан Горі назвав перебудову власності Дітера «фараоновим проектом, маячнею, абсолютно незаконним і побудованим незаконно».

Горі додав, що роботи велися «в порушення правил міського планування, а також правил безпеки і охорони навколишнього середовища» власником, «якого турбують тільки гроші».

Зі свого боку, Дітер сказав, що він готовий знести всі будівлі, які були побудовані без дозволу, і визнав, що припустився деяких помилок.

Судовий розгляд почався після поданої сусідом Дітера скарги через те, що шато здавали в оренду для зйомок фільмів, а також для весіль, за ціною в 50 тисяч євро за вечір.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 07:09 :38