Новини » Регіони 26 березня, 2019, 11:46
У фірми, яка обіцяла сміттєпереробний завод під Луцьком, відібрали землю

Господарський суд Волинської області задовольнив у повному обсязі позов Луцької місцевої прокуратури в інтересах РДА та Княгининівської сільської ради до ТзОВ «Центр переробки та утилізації відходів».

Мова йде про стягнення заборгованості зі сплати орендної плати, розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки площею понад 6 га громаді, – повідомили IA ZIK у прес-службі прокуратури області.

Прокурори з’ясували, що між Луцькою РДА та господарським товариством у лютому 2016 року строком на 49 років було укладено договір оренди цієї земельної ділянки, яка знаходить за межами населених пунктів на території Рокинівської селищної ради Луцького району, для будівництва та обслуговування заводу з переробки сміття.

Станом на листопад 2018 року заборгованість товариства зі сплати орендної плати становила понад 160 тис. грн. Попри неодноразові листи із нагадуваннями від райдержадміністрації, суб’єкт господарювання не поспішав її сплачувати. Жодних дій для будівництва заводу ТзОВ теж не вживало, позаяк на ділянці відсутнє будь-яке нерухоме майно.

На захист інтересів територіальної громади, бюджет якої недоотримував значні кошти за користування земельною ділянкою орендарем, стала прокуратура.

У суді прокурори домоглися сплати орендної плати, розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки громаді.

Після повернення земельної ділянки розпорядник землі зможе укласти новий цивільно-правовий договір з орендарем, який буде добросовісно виконувати договірні зобов’язання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 23:14 :33