Новини » Політика 26 березня, 2019, 16:14
Таран: У Каліфорнії не показували фільми за участі Шварцнегера, коли той балотувався на виборах
ZIK
ZIK

Телеканал «1+1» дуже зловживає суб’єктивним акцентуванням і підкресленням з боку менеджменту щодо одного з кандидатів у президенти.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив голова Центру «Ейдос», політолог та кандидат наук з державного управління Віктор Таран.

«Щодо показу телепрограм, які мають стосунок до Володимира Зеденського у «день тиші». Варто аналізувати закордонний досвід і взагалі не планувати трансляцію програм за участі одного з основних кандидатів», – сказав Таран.

Він навів приклад Арнольда Шварцнегера, який, балотуючись на пост губернатора Каліфорнії, взагалі не був присутній у телеефірах, як актор.

«У штаті Каліфорнія був заборонений показ будь-яких фільмів за участі Шварцнегера. До речі, на цьому прикладі наголошували і в Комітеті виборців України.  Адже такі речі свідчать про непряму агітацію. Чим, власне, дуже зловживає телеканал «1+1». Хоча цей телеканал і пов'язаний з олігархів Ігорем Коломойським, він все одно повинен був би змусити виборців принаймні проаналізувати ситуацію та подумати, чому так відбувається», – зазначив він.

За його словами, люди повинні розуміти, що подібні преференції просто так не робляться. Тому що рекламні слоти у «день тиші» нелегко отримати.

«Я наголошую, якщо у «день тиші» подається в позитиві той чи інший кандидат, то це є рекламою. І я переконаний, якщо ми говоримо про «95 квартал», то там явно щось буде. Тому в будь-якому випадку було б дуже правильно, якби будь-які програми, які відбувалися за участі тих, чи інших кандидатів, якщо вони рекламні, йшли по іншому законодавству. Але, на жаль, НАЗК і ЦВК, які мали би дати роз’яснення, цього не зробили. Хоча по факту порушення не має», – додав він.

Нагадаємо, з ініціативи Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій і за підтримки Президента України 30 березня 2019 року оголошено днем молитви і посту в намірах чесних та мирних президентських виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 07:29 :04