Новини » Політика 26 березня, 2019, 15:38
Таран: На «1+1» вже не раз вибачались за свою медіаполітику
ZIK
ZIK

У 2004 році журналісти телеканалу «1+1» вибачалися на Майдані через свій контент та медіаполітику. Подібна історія була у 2014 році під час Революції Гідності. Тому не буде дивиною, якщо і цього року може відбутись щось подібне. Адже звинувачувати Президента у одному з розслідувань телеканалу у вбивстві брата, – це вже занадто.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив голова Центру «Ейдос», політолог та кандидат наук з державного управління Віктор Таран.

Зараз можна чітко аналізувати, як розвивалася свобода слова в Україні, і можна говорити про те, що вона є. Адже ніхто силою не закриває радіо і телебачення за допомогою правоохоронних органів, як це робили на початку 2000-х.

«Напередодні 2002 року було знищено незалежне радіо «Континент», де працював Гія Гонгадзе. Тоді, до речі, там працював також Олександр Кривенко і не лише», – розповів Таран.

За його словами, подібні медіа за часів Кучми фізично знищували. Правоохоронні органи вривалися у організації, викидали техніку. І так діяла влада також у 2004-2006 роках. Натомість зараз, якщо є питання і неузгодженості, влада йде до суду.

Експерт наголосив, що не знає конкретно щодо чого саме Порошенко подаватиме скаргу до суду на телеканал. Але якщо це стосується останньої програми «Українські сенсації», де була подана інформація про те, що Порошенко. буцім, вбив свого брата, то можна однозначно сказати, що всьому є межа.

«Я б хотів нагадати, що журналісти «1+1» у 2004 році на Майдані вибачалися, а також під час Революції Гідності теж вибачалися за свою медіа політику. Тому подивимося, що ж вони будуть говорити після цієї кампанії. Але кажу ще раз, всьому є межа», – додав Таран.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко подає до суду на телеканал олігарха Ігоря Коломойського «1+1» через «чорний піар» проти нього.

До слова, раніше виборчий штаб Петра Порошенка поширив заяву про об’єднання зусиль Тимошенко та Коломойського: «Юлія Тимошенко вкотре переконливо захистила титул «баронеси брехні», яким її не так давно і цілком заслужено охрестила німецька газета Handelsblatt. І так само підтвердила своє лідерство у рейтингу неправдивих заяв українських політиків за версією Vox Ukraine. Така вже в неї натура – фантазувати, що дихати».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 17:08 :49